www.BETONzGRUSZKI.pl

Beton z gruszki

BETON Z GRUSZKI ORAZ WYROBY BETONOWE

Pragniecie Państwo cieszyć się najwyższą jakością betonu, który przygotowany jest w prawidłowy sposób, posiada odpowiednią ilość specjalistycznych domieszek oraz składników mineralnych, ale co najważniejsze jest mieszanką betonową, która na pewno nie zwiąże się podczas transportu? Zatem jesteście w odpowiednim miejscu – nasza firma zajmuje się nie tylko produkcją, ale również i transportem oraz pompowaniem betonu z gruszki, dzięki czemu możemy spełnić wszystkie Wasze oczekiwania.

Beton z gruszki to określenie, które stosowane jest w przypadku betonu towarowego, jaki przygotowywany jest w specjalistycznych betoniarniach. Mieszanka betonowa wytworzona jest w prawidłowy sposób, a później umieszczona w „gruszce”, a więc specjalnym betonowozie, który określa się w taki sposób po prostu potocznie. Jest to pojazd, który przeznaczony jest do przewożenia mieszanki betonowej właśnie o gruszkowatym kształcie, który cały czas obraca znajdujący się wewnątrz beton po to, aby się nie związał. Wybierając taki typ betonu i jego transport automatycznie zapewniacie sobie Państwo wygodę i pewność, że otrzymacie beton wykonany prawidłowo, najwyższej jakości.

Oto najważniejsze zalety betonu z gruszki:

  • nie wiąże się podczas transportu
  • eliminacja błędów ludzkich podczas wykonywania mieszank
  • beton kontrolowany przez laboratori
  • beton o udokumentowanym składzie i gwarancji
  • skład betonu posiadający odpowiednią ilość specjalistycznych domieszek oraz mikroelementów

Decydując się na beton z gruszki, jaki mamy Państwu do zaoferowania możecie liczyć również na przetransportowanie go na plac budowy i oczywiście jego wypompowanie we wskazane miejsce Posiadamy bardzo specjalistyczny sprzęt oraz to co najważniejsze, a więc wieloletnie doświadczenie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Jesteś producentem, sprzedawcą betonu lub wyrobów betonowych? Chcesz skutecznie zareklamować swoją firmę w sieci naszych specjalistycznych serwisów branży betonowej? Zapraszamy do kontaktu z nami, a zyskasz skuteczną reklamę za niewielkie pieniądze. Miesięczny koszt zamieszczenia reklamy w jednym z działów wynosi 15zł. netto (+23% VAT). Podana cena nie stanowi oferty handlowej. Jest to cena orientacyjna za zamieszczenie reklamy w naszym serwisie.
W przypadku zainteresowania reklamą w wielu działach, ceny ustalane są indywidualnie.

UWAGA!!!
Pozycja reklamy w naszych serwisach zależy od kolejności zgłoszeń.
Zapraszamy do współpracy. Tel. 600 359 274.

DODAJ FIRMĘ