www.BETONzGRUSZKI.pl

Beton z gruszki

BETON Z GRUSZKI ORAZ WYROBY BETONOWE

BETON-PLUS SP. Z O.O.

NIP: 7962958773 
Regon: 145498909 

Obszar usług: Radom i okolice

Produkcja odbywa się w nowoczesnych, w pełni komputerowo sterowanych wytwórniach, gwarantujących równość i powtarzalność kolejnych dostaw mieszanki betonowej. Dzięki wyposażeniu węzłów w urządzenia pozwalające na podgrzewanie wody zarobowej mamy możliwość produkcji nawet w warunkach zimowych. Wszystkie surowce stosowane w naszych wytwórniach posiadają udokumentowane parametry wynikające z systemów kontroli obowiązujących naszych dostawców, dodatkowo potwierdzone badaniami zakładowego laboratorium firmy.

BETON TOWAROWY RADOM

Tel. kom.: 608 440 640
E-mail: biuro@beton-plus.pl

Strona: 
www.Beton-Plus.pl

BETOLAND

NIP: 9512233628 
Regon: 141158915 

Obszar usług: Warszawa i okolice

W współczesnych czasach najkorzystniej jest zaangażować do stawiania obiektu firmę, jaka specjalizuje się w wykonaniu różnorodnego rodzaju robót. Zazwyczaj firmy budowlane świadczą kompleksowe usługi. To one również troszczą się o zakup odpowiedniej ilości betonu i innych materiałów. W końcu tu pracują profesjonaliści, którzy są w stanie doradzić, jakie artykuły są bardzo dobre oraz w największym stopniu sprawdzą się w budownictwie.

BETON TOWAROWY WARSZAWA

Tel. kom.: 511 697 067
E-mail: betoland@wp.pl

Strona: 
www.Beton.Warszawa.pl


Jesteś producentem, sprzedawcą betonu lub wyrobów betonowych? Chcesz skutecznie zareklamować swoją firmę w sieci naszych specjalistycznych serwisów branży betonowej? Zapraszamy do kontaktu z nami, a zyskasz skuteczną reklamę za niewielkie pieniądze. Miesięczny koszt zamieszczenia reklamy w jednym z działów wynosi 15zł. netto (+23% VAT). Podana cena nie stanowi oferty handlowej. Jest to cena orientacyjna za zamieszczenie reklamy w naszym serwisie.
W przypadku zainteresowania reklamą w wielu działach, ceny ustalane są indywidualnie.

UWAGA!!!
Pozycja reklamy w naszych serwisach zależy od kolejności zgłoszeń.
Zapraszamy do współpracy. Tel. 600 359 274.

DODAJ FIRMĘ