www.BETONzGRUSZKI.pl

Beton z gruszki

BETON Z GRUSZKI ORAZ WYROBY BETONOWE

Potrzebujecie Państwo wysokiej jakości betonu towarowego, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania, ale przede wszystkim dotrze do Was na miejsce w odpowiedniej formie, jeszcze nie związany? Chcecie, aby firma, która oferuje Wam produkcję i transport betonu zaoferowała Wam również jego pompowanie już na miejscu? Zależy Wam na współpracy z firmą, którą charakteryzuje przede wszystkim kompleksowość usług? Zatem jesteście w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie – nasza firma jest w stanie spełnić wszystkie Wasze oczekiwania.

Jako doświadczona firma oferujemy:

  • produkcję wysokiej jakości betonu towarowego
  • transport betonu z gruszki
  • pompowanie betonu z gruszki

Jesteśmy wyposażeni nie tylko w specjalistyczną wiedzę, która pozwala nam na tworzenie wysokiej jakości betonu, jaki posiada odpowiednią ilość konkretnych domieszek czy składników mineralnych wpływających na jego jakość. Oprócz tego posiadamy również specjalistyczne maszyny, w tym właśnie gruszkę, czyli betonowóz, jaki poradzi sobie z każdym zadaniem. Dowieziemy beton, który z pewnością nie zwiążę się podczas transportu na wskazane miejsce o odpowiednim, wskazanym przez Państwa czasie. Decydując się na nasze usługi będziecie mieć Państwo gwarancję jakości, bowiem nasz beton sprawdzany jest na bieżąco przez laboratoria oraz pewność, że niczego mu nie brakuje i nie wykazuje on żadnych wad, jakie pojawiają się w przypadku samodzielnego tworzenia mieszanki.

Dlaczego my?

  • wysoka jakość produktów i usług
  • pompowanie i transport
  • atrakcyjne ceny
  • wieloletnie doświadczenie
  • profesjonalny sprzęt

Zapraszamy do kontaktu!

Jesteś producentem, sprzedawcą betonu lub wyrobów betonowych? Chcesz skutecznie zareklamować swoją firmę w sieci naszych specjalistycznych serwisów branży betonowej? Zapraszamy do kontaktu z nami, a zyskasz skuteczną reklamę za niewielkie pieniądze. Miesięczny koszt zamieszczenia reklamy w jednym z działów wynosi 15zł. netto (+23% VAT). Podana cena nie stanowi oferty handlowej. Jest to cena orientacyjna za zamieszczenie reklamy w naszym serwisie.
W przypadku zainteresowania reklamą w wielu działach, ceny ustalane są indywidualnie.

UWAGA!!!
Pozycja reklamy w naszych serwisach zależy od kolejności zgłoszeń.
Zapraszamy do współpracy. Tel. 600 359 274.

DODAJ FIRMĘ