www.BETONzGRUSZKI.pl

Beton z gruszki

BETON Z GRUSZKI ORAZ WYROBY BETONOWE

ZAKŁAD PRODUKCYJNO BUDOWLANY BETONEX SIKORSKI SOKOŁOWSKI SPÓŁKA JAWNA 
NIP: 8440006637 | Regon: 790006864

Obszar usług: Suwałki i okolice

Tel. 87 565 03 22
Tel. kom. 600 800 588

E-mail: betonex@suwalki.com.pl
Strona: www.betonex.eu


Pragniecie Państwo nawiązać współpracę z producentem betonu, który zaoferuje Wam nie tylko najlepszej jakości beton, ale przede wszystkim dostęp do niego w przystępnej, atrakcyjnej cenie? Oczekujecie, że zakupiony beton będzie nie tylko produktem zgodnym z wszelkimi normami i specyfikacjami oraz mieszanką z wysokiej jakości składników, ale również, że betoniarnia będzie oferować dodatkowe usługi, takie jak transport i pompowanie dostosowane do warunków budowy.

W takim razie jesteście Państwo w odpowiednim miejscu – nasza firma z pewnością spełni Wasze oczekiwania.

     Betoniarnia Suwałki - podlaskie, tania betoniarnia     Betoniarnia Suwałki - podlaskie, tania betoniarnia     Betoniarnia Suwałki - podlaskie, tania betoniarnia     

Betonex posiada nowoczesne linie produkcyjne, specjalistyczne zakładowe laboratorium, a co najważniejsze – nad produkcją cały czas czuwają specjaliści z naszej Zakładowej Kontroli Jakości. Przez lata zdobyliśmy zaufanie wielu ludzi, którzy chętnie wracają do nas i korzystają z oferty naszych produktów betonowych – najlepszym dowodem na to są pozostawiane o nas pozytywne opinie, referencje oraz zdobywane nagrody. Nasza wieloletnia działalność pozwala na oferowanie Państwu zarówno betonu jak i tak potrzebnych innych wyrobów takich jak na przykład bloczków betonowych. Produkujemy każdy rodzaj betonu, zapraw i stabilizacji.

Nasza oferta:

  • betony towarowe zwykłe i specjalne
  • bloczki betonowe, pustaki wentylacyjne , pustaki kominowe, systemy kominowe
  • transport z rozładunkiem

Jako funkcjonująca na rynku od ponad 20 lat firma mamy świadomość tego, jak istotna jest jakość betonu oraz tego, że zmienia się technologia budownictwa, dlatego nieustannie prowadzimy prace nad polepszaniem naszych produktów i dostosowanie się do aktualnych potrzeb rynku.


Dlaczego my?

  • wieloletnie doświadczenie
  • atrakcyjne ceny
  • współpraca z firmami oraz klientami indywidualnymi
  • możliwość zakupów detalicznych jak i hurtowych
  • szybkość realizacji zamówienia
  • wysoka jakość
  • szeroka oferta

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy chęci nawiązania współpracy.


Jesteś producentem lub sprzedawcą betonu z gruszki lub wyrobów betonowych? Chcesz skutecznie zareklamować swoją firmę w sieci naszych specjalistycznych serwisów branży betonowej? Zapraszamy do kontaktu z nami, a zyskasz skuteczną reklamę za niewielkie pieniądze. Miesięczny koszt zamieszczenia reklamy w jednym z działów wynosi 15zł. netto (+23% VAT). Podana cena nie stanowi oferty handlowej. Jest to cena orientacyjna za zamieszczenie reklamy w naszym serwisie.
W przypadku zainteresowania reklamą w wielu działach, ceny ustalane są indywidualnie.

UWAGA!!!
Pozycja reklamy w naszych serwisach zależy od kolejności zgłoszeń.
Zapraszamy do współpracy. Tel. 600 359 274.

DODAJ FIRMĘ